Головна     Опис методу     Бібліотечка     Завантажити     Контакти          

Клавіатурний тренажер «VerseQ»

Програма VerseQ – це покращена версія клавіатурного тренажера, раніше відомого як KeyTO. Саме перше, чим ця версія «чіпляє» користувача, - це обіцянка автора Володимира Кіма навчити вже друкувати наосліп вже через годину після початку роботи з програмою. Якщо ви знайомі з традиційним способом навчання десятипальцевого набору, то таке твердження напевно викличе у вас недовіру, адже як правило користувача починають навчати з одної або двох літер, тому на протязі години він може освоїти максимально 5-6 літер.


VerseQ


Методика Володимира Кіма цілком інша. В цій системі користувач починає не двох літер, а відразу зі всіх основних (за винятком початкових та спеціальних символів). Автор радить не поспішати і натискати клавішу лише втому випадку, якщо учень повністю впевнений, що під його пальцем знаходиться якраз та клавіша, на яку необхідно натиснути. При цьому категорично забороняється дивитися на клавіатуру, навіть рекомендується встановити спеціальну заслонку, щоб коли опускалися очі клавіші не буде видно. Замість цього пропонується віртуальна клавіатура, яка розташовується під рядком тексту, який необхідно видрукувати.


VerseQ


В цій програмі вам не доведеться набирати смислові тексти, хоча інколи вам будуть попадатися справжні слова. Навчання побудоване на заучуванні так званих акордів, тобто буквосполучень, які зустрічаються в мові найчастіше. Вам доведеться друкувати щось подібне до «сказыщутились» и «раблялась».

Програма сама генерує буквосполучення у випадковому порядку, але якщо ви зробите помилку в якому-небудь буквосполученні, то VerseQ бере це на замітку і починає показувати вам це сполучення в різних комбінаціях з іншими буквами знову ізнову, до тих пір, поки ви не станете набирати це буквосполучення правильно. При цьому програма не загострює вашу увагу на помилках, не веде статистику відкрито, не «карає» за проблемні букви, як це роблять деякі інші тренажери. Така система , на думку автора, дає можливість уникнути того, що учень стане «заїкою» и буде зупинятися на проблемних літерах тільки через те, що він знає – вони йому не даються.

Якщо ви зацікавилися програмою Володимира Кіма, то качайте її з офіційного сайту www.verseq.ru і навчайтесь безкоштовно на протязі семи днів. Щоб працювати з програмою надалі, то необхідно її придбати.

Вартість повної версії програми VerseQ 2010 становить 170 російських рублів для індивідуальних користувачів (VerseQ Personal) та 849 рублів для учбових класів (VerseQ Multiuser).

Також радимо прочитати:

· Огляд клавіатурних тренажерів
· Соло на клавиатуре
· Stamina© 2009-2022 Клавіатурний тренажер "Клавіша". Всі права застережено » корисні сайти
сиськи смотря