Головна     Опис методу     Бібліотечка     Завантажити     Контакти          

Клавіатурний тренажер «Stamina»

Ще один клавіатурний тренажер, в якому ви можете побачити ще одну яскраву індивідуальність автора – це програма Stamina 2.5. Якщо Володимир Кім створив програму здатну до аналізу, а Володимир Шахиджаян – рисами психолога, то Олексій Казанцев створив програму, яка володіє доволі специфічним відчуттям гумору.

Так при помилках Stamina видає доволі дивні (хоча не завжди пристойні) звуки, прощається з користувачем виключно голосом Вінні Пуха, учнів називає «мУчениками», а файл довідки програми скоріше всього подібний на гумористичний журнал, чим на інструкцію до програми і відповідно називається «Айболит».


Stamina


Оригінальність автора програми проявляється навіть в тому, що він пропонує всім бажаючим навчатися, користуючись не традиційним розташуванням пальців рук ФЫВА и ОЛДЖ, а альтернативне, коли обидві руки зміщуються на одну клавішу ближче до центру, а вказівні пальці – ще і на ряд нижче. Таким чином, в початковому положенні пальці рук будуть лежати на клавішах ЫВАМ и ТОЛД. Посеред плюсів методу автор називає те, що літери Т і М в російських словах попадаються набагато частіше, ніж Ф та Ж. Між іншим , альтернативне розташування рук Олексій Казанцев радить використовувати тільки «вибраним», тобто для тих, кому це буде більш зручно.

Але якщо відкинути жарти на бік, то Stamina цілком підходить для навчання методу друкування наосліп. Дана програма містить в собі декілька режимів роботи.


Stamina


На відміну від «Соло на клавиатуре», де потрібно строго дотримуватися режиму і йти від першого уроку і до останнього, користувач може вибирати режим, який йому найбільше підходить. Режим «Урок» створений для початківців. Працюючи в цьому режимі користувач в першу чергу повинен засвоїти розташування клавіш. Режим «Фрази» створений для тих , хто вже знайомий з розташуванням літер на клавіатурі і має бажання збільшити свою швидкість друкування, а режим «Буквы из фраз» можна вважати вже складним варіантом програми. Літери, які входять в склад осмислених словосполучень в режимі «Фразы», перемішуються і перетворюються у випадковий набір символів. На думку автора, такий режим допомагає краще тренувати пальці рук, оскільки учневі немає необхідності замислюватися над текстом.

І на кінець, сама складна частина програми названа «Все символы». В цьому режимі також необхідно набирати випадкові символи, однак якщо в режимі «Буквы из фраз» постійно зустрічаються символи та літери, які в звичайних текстах зустрічаються найчастіше, то в режимі «Все символы» вірогідність появи часто використовуваних літер і, наприклад твердого знака одинакова. Варто відмітити наявність режиму «Внешний файл», в якому є можливість підвантажити в Stamina любий текст і потім потренуватися набору на ньому.

Щоб навчатися було веселіше, в Stamina передбачено флейтист, в який можна завантажити будь-які мелодії в форматі МР3s.


Stamina


Stanima 2.5 росповсюджується безкоштовно і доступна для завантаження з офіційного сайту stamina.ru.

Також радимо прочитати:

· Огляд клавіатурних тренажерів
· Соло на клавиатуре
· VerseQ© 2009-2022 Клавіатурний тренажер "Клавіша". Всі права застережено » корисні сайти
порно анал мжм