Головна     Опис методу     Бібліотечка     Завантажити     Контакти          

Клавіатурний тренажер «Соло на клавиатуре»

«Соло на клавиатуре» вважається як система клавіатурного тренажера так і система психологічного тренінгу. В дійсності тут нема нічого дивного, адже її автор – психолог Володимир Шахиджаян. Автор програми та курсу, крім того ще і журналіст, тому крім проходження курсу вам гарантується цікаве чтиво. Кожен урок в системі навчання «Соло на клавиатуре» супроводжується різними текстами – порадами як навчатися по даній програмі, приводяться також цитати з листів користувачів, тестами та анекдотами і, головне словами, які на думку автора, повинні заставити кожну людину повірити у себе, в можливість повністю пройти курс навчання і навчитися друкувати «наосліп»


Соло на клавиатуре


Ці тести можна не читати, а виконувати тільки вправи, але автор стверджує, що в цьому випадку ефективність навчання помітно знизиться, тому що супроводжуючі тексти представляють таку саму важливу частину занять, як і вправи. Важливо ще одне, Володимир Шахиджаян радить читати абсолютно всі тексти уважно та вдумливо, не поспішаючи. До речі, поспішати не рекомендовано навіть при друкуванні тексту – при здійсненні помилки ви будете чути фразу « п’ять секунд терпіння».


Соло на клавиатуре


Перед початком навчання в «Соло на клавиатуре» варто пройти вступний екзамен. На самому початку користувачу пропонують набрати текст так, як він уміє. Програма відразу зафіксує швидкість набору, наявність помилок, а також інші особливості набору. Після завершення навчання можна буде набрати той самий текст і порівняти результати. До речі, цей текст не зовсім простий – це перший ваш тренінг, який користувачу доведеться пройти в програмі, видрукувавши «жить надо не торопясь, мы все хотим жить интересно» ну так дальше в такому самому руслі.


Соло на клавиатуре


Ще одна корисна порада від автора програми – не друкувати звичним способом (тобто , дивлячись на клавіатуру та двома пальцами) під час всього курсу навчання, не дивлячись на те , на якій стадії навчання ви знаходитеся, і скільки літер ви освоїли на даний момент. Безумовно, для багатьох таку рекомендацію виконати доволі складно, тому коли у вас виникає термінова робота з друкуванням тексту Володимир Шахиджаян рекомендує набирати правильно хоч би вже ті літери, які ви вже засвоїли.

Вікно, на якому виконуються вправи, містить в собі не тільки віртуальну клавіатуру, вікна статистики та повзунок, по якому можна визначити, як далеко ви просунулися у навчанні, але і крилатий вислів якого-небудь відомого чоловіка, який кожного разу вибирається у цілком випадковому порядку.


Соло на клавиатуре


Навчання по системі «Соло на клавиатуре» побудоване таким чином, щоб учень не відчував, що він займається сам, наодинці з безликою програмою. Автор «Соло» ніби веде розмову з кожним учнем, намагаючись показати, що вчитель поруч і готовий допомогти у вирішенні проблем, але тільки не тих, що не пов’язані з навчанням десятипальцевому методу.

Щоб попробувати «Соло на клавиатуре», вам необхідно відвідати офіційний сайт ergosolo.ru. Вартість нової версії програми «Соло на клавиатуре 9.0» складає від 600 російських рублів.

Також радимо прочитати:

· Огляд клавіатурних тренажерів
· VerseQ
· Stamina© 2009-2022 Клавіатурний тренажер "Клавіша". Всі права застережено » корисні сайти
порно мжм