Головна     Опис методу     Бібліотечка     Завантажити     Контакти          

Огляд клавіатурних тренажерів

Як швидко ви друкуєте? Скільки помилок ви робите під час набору? Як швидко ви втомлюєтеся? Варто задати для себе ці запитання і вам відразу прийде до голови думка, що непогано було би навчитися друкувати наосліп. Десяти пальцевий метод друкування, якому раніше навчали лише професійних машиністок та секретарів, в наш час практично потрібен кожному, особливо тим хто постійно працює з комп’ютером. Підготувати реферат, написати листа, відповісти на форумі чи симпозіумі – все це можна виконати значно скоріше, якщо використовувати для друкування не три пальці, а всі десять. Друкування наосліп не тільки прискорює швидкість роботи, але дає можливість позбутися від помилок та передчасного стомлення очей, адже вам немає потреби постійно переводити погляд з монітору на клавіатуру, і навпаки.

Навчитися набирати тексти «наосліп» допомагають спеціально розроблені програми – так звані клавіатурні тренажери. Не дивлячись на те, що такі програми ставлять собі одну мету , кожна з них пропонує свої шляхи для досягнення її. В таких програмах досить чітко відтворена індивідуальність кожного автора. Це можна порівняти з вивченням одного і того ж предмету у різних викладачів: один вважає, що студенту необхідно дати загальні рекомендації і надати йому повну свободу дій, другий викладач дотримується думки, що навчання буде найбільш ефективним якщо студент буде строго дотримуватися усіх його рекомендацій і т.д. І втому, що існуючі клавіатурні тренажери вийшли такими різними, немає нічого дивного, адже їх автори – і є викладачами, а всі ті хто користуються такими програмами – студенти.

На відміну від занять в у навчальному закладі, де учень або студент, зазвичай немає можливості вибрати викладача, людина, яка вирішила освоїти десяти пальцевий метод набору, має можливість вибрати того викладача, чий метод навчання подобається йому найбільше. Маємо надію, що ви в повній мірі використаєте цю можливість і навчитеся друкувати швидко, наосліп і без помилок.

На сьогоднішній день найпопулярнішими на території СНД програмами-тренажерами комп'ютерного набору тексту "сліпим" методом є наступні:

· Соло на клавиатуре
· VerseQ
· Stamina

Це дуже хороші та потужні програми, але деякі усіх, крім Stamina, на превеликий жаль не підходять україномовному користувачеві, так як не мають україномовного інтерфейсу, не вчать друкувати українською та розповсюджуються на платній основі Якщо Ви бажаєте навчитися друкувати рідною українською мовою - пропонуємо наш інноваційний продукт - безкоштовний клавіатурний тренажер "Клавіша".© 2009-2022 Клавіатурний тренажер "Клавіша". Всі права застережено » корисні сайти
сцылко